Odontologijos Klinika Raseiniuose

Jei ieškote aukštos kokybės odontologijos paslaugų Raseiniuose, esate teisingoje vietoje! Mūsų odontologijos klinika Raseiniuose – tai vieta, kurioje Jūsų šypsena tampa mūsų aukščiausiu prioritetas. Telefonas: +370 699 09191 Adresas:Maironio g. 2, Raseiniai – (įėjimas iš Vilniaus g 130. antrame aukšte)

Estetinis plombavimas

Trokštate baltų dantų ir šypsenos kaip pas kino žvaigždę? Perladena klinikos specialistai pasiruošia Jums padėti. Estetinis plombavimas reikalauja ypatingo gydytojo profesionalumo ir juvelyrinio kruopštumo

Dantų balinimas (Philips Zoom)

Kiekvienas gali turėti baltus it perlas dantis. Pažangiausi metodai bei ilgametė mūsų specialistų patirtis leidžia užtikrinti, kad Perladenta klinikos klientai gaus geriausias paslaugas optimaliausiomis kainomis.

Dantų implantavimas

Savo pacientams grąžiname galimybę nevaržomai šypsotis, kalbėti ir valgyti – lyg su tikrais dantimis. Dantų implantai didina pasitikėjimą savimi ir visiškai panaikina diskomfortą burnoje.

home2-img-001

Kas mes?

Implantologijos ir estetinės odontologijos klinika Raseiniuose

Sveika ir žavi šypsena yra vienas iš esminių elementų, prisidedančių prie pilnaverčio ir laimingo gyvenimo. Tačiau tik labai nedaug žmonių gali pasigirti tobula dantų būkle, o daugeliui žmonių tenka susidurti su įvairiomis dantų problemomis, kurios gali paveikti jų gyvenimo kokybę.

Ypač daug žmonių susiduria su problemomis, susijusiomis su silpnais dantimis. Dažnai jie turi kreiptis į endodontijos, protezavimo ar implantologijos specialistus.

Mūsų odontologijos klinikoje Raseiniuose - Perladenta dirba patyrusi ir aukštos kvalifikacijos odontologų komanda. Visi mūsų kolektyvo nariai nuolat tobulinasi ir dalinasi savo patirtimi su kolegomis.

Mes keliame sau griežtus kokybės standartus, naudojame pažangiausias technologijas ir aukštos kokybės medžiagas, siekdami atitikti net pačius reikliausius klientų lūkesčius.

Mūsų odontologai yra pasirengę dėti visas pastangas ir naudodami savo žinias bei patirtį padėti jums išsaugoti arba atkurti jūsų žavingą šypseną.

Malesuada dictum neque

Tempor commodo

Malesuada dictum neque

Tempor commodo

Odontologijos Paslaugos Raseiniuose

Ką mes atliekame?

Susitelkę į aukščiausios kokybės paslaugas ir protingus sprendimus, niekada neprarandame dėmesio klientui, aptarnavimo kokybės ir naudingų patarimų.

Mūsų klinikoje teikiame šias paslaugas:

Gydytojo konsultacijas

Terapines procedūras

Dantų implantacijas

Procedūras vaikams

Dantų protezavimą

Kanalų gydymą

Profesionali burnos higiena

Dantų šaknų kanalų gydymas

Burnos chirurgija

Dantų protezavimas

Atsiliepimai

Klientų nuomonė apie mus

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system,

Mūsų darbai

Ką mes atlikome?

No posts found
Susipažinkite su mūsų komanda

Specialistai

Darbo procesas

Kaip viskas vyksta?

01

Cosmetic Dentistry

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

02

Pediatric Dentistry

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur

03

Dental Implants

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est