home2-img-001

KAS MES?

Implantologijos ir estetinės odontologijos klinika Raseiniuose ir Kaune

Mieli esami ir būsimi klientai,

Sveika ir graži šypsena yra vienas svarbiausių pilnaverčio bei laimingo gyvenimo atributų. Tačiau tik labai maža dalis žmonių gali pasigirti puikia dantų būkle – daugelį žmonių kamuoja įvairios dantų problemos, kurios blogina gyvenimo kokybę.

Ypač daug problemų patiria žmonės, turintys itin silpnus dantis. Dažniausiai jie ankšiau susipažįsta su endodontija, kartais ir protezavimu ar implantologija.

Odontologijos klinikoje Perladenta dirba stipri odontologų specialistų komanda. Visi kolektyvo nariai nuolat tobulinasi ir patirtimi dalinasi su kolegomis.

Savo darbams keliame griežtus kokybės reikalavimus, naudojame pažangiausias technologijas, kokybiškas medžiagas, tam, kad pateisintume net įnoringiausio kliento lūkesčius.

Mūsų gydytojai odontologai, pasitelkdami žinias ir sukauptą patirtį, pasirengę padaryti viską, kad padėtų išsaugoti ar susigrąžinti Jūsų gražią šypseną.

Koncentruodamiesi į aukščiausią paslaugų kokybę bei racionalius sprendimus, tuo pat metu nepamirštame malonaus dėmesio klientui, aptarnavimo kokybės ir vertingų patarimų.

Mūsų klinikoje teikiame šias paslaugas:

Gydytojo konsultacijas

Terapines procedūras

Dantų implantacijas

Procedūras vaikams

Dantų protezavimą

Kanalų gydymas

Atsiliepimai

Klientų nuomonė apie mus

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis