Danties kaulo priauginimas yra chirurginė procedūra, skirta padidinti arba atkurti danties kaulo plotį ir aukštį, kuris gali būti būtinas prieš implantavimą ar kitą stomatologinę intervenciją.

Danties kaulo priauginimas yra chirurginė procedūra, kurios metu naudojama speciali medžiaga, pavyzdžiui, kaulų pakaitalas arba kaulų priedai, siekiant padidinti danties kaulo plotį ir aukštį. Įprastai ši procedūra atliekama po to, kai paciento danties kaulas yra prarastas dėl traumos, ėduonies arba kitų priežasčių.

Procedūra prasideda vietiniu anestetiku nuskausminant gydomąją vietą. Tada gydytojas atlieka nedidelę įpjovą dantenų audinyje, kad galėtų prieiti prie danties kaulo. Po to, naudojant specialius įrankius ir medžiagas, pavyzdžiui, kaulų pakaitalą arba kaulų priedus, danties kaulo plotis ir aukštis yra padidinami. Galiausiai audiniai yra uždaryti ir suteikiama laiko gijimui.

Protezavimas Kainos

Išimamas plokštelinis protezas 340 eur
Išimamas Velplast elastinis protezas 550 eur
Dalinis išimamas protezas 170 eur
Laikinas vainikėlis 30 eur
Metalo keramikos vainikėlis 240 eur
Metalo keramikos vainikėlis estetinėje zonoje 260 eur
Bemetales EMAX keramikos vainikėlis 250 eur
Cirkonio oksido vainikėlis 340 eur
Metalo keramikos vainikėlis ant Shtraumann implanto 340 eur
Metalo keramikos vainikėlis ant MegaGen implanto 299 eur
Cirkonio oksido vainikėlis ant Shtraumann implanto 470 eur
Cirkonio oksido vainikėlis ant MegaGen implanto 399 eur
Laikinas vainikėlis ant implanto 126 eur
Dalinai fiksuotas plokštelinis protezas ant 2 Shtraumann implantų 890 eur
Dalinai fiksuotas plokštelinis protezas ant 2 MegaGen implantų 755 eur
Fiksuotas protezas  ant 4 implantų MegaGen nuo  2200 eur
Lanko atraminis protezas 800 eur
Fiksuoto tilto nuėmimas ( nupjovimas) 49 eur
Atspaudas alginatinis 15 eur
Atspaudas silikoninis 30 eur
Sąkandžio registras 10 eur
Individualus atspaudinis šaukštas 20 eur
Išimamo plokštelio protezo pataisa ( lūžis) 40 eur
Vieno danties pristatymas į plokštelinį protezą   45 eur

Kainos

Danties kaulo priauginimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant gydytojo patirtį ir reputaciją, procedūros sudėtingumą, naudojamų medžiagų kainą ir gydymo vietos regioną. Bendrai tariant, danties kaulo priauginimas gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių dolerių vienam danties kaului.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad šios procedūros kaina gali būti padidinta, jei reikalingos papildomos intervencijos ar specialios medžiagos, tokiu būdu pacientai turėtų pasitarti su gydytoju dėl tikslios kainos ir galimų papildomų išlaidų.

Svarbi Informacija

Prieš nusprendžiant apie danties kaulo priauginimą, svarbu konsultuotis su patyrusiu stomatologu arba chirurgu, kuris galės įvertinti paciento situaciją, nustatyti tinkamiausią gydymo planą ir pateikti tikslias išlaidas.

Taip pat svarbu suprasti, kad danties kaulo priauginimas gali būti būtinas ne tik estetiniais tikslais, bet ir norint išlaikyti arba pagerinti dantų implantų stabilumą ir sėkmingumą. Patartina pasirinkti patyrusį ir kvalifikuotą gydytoją, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai ir išvengta komplikacijų.

Išvada

Danties kaulo priauginimas yra svarbi procedūra, kurios metu padidinamas danties kaulo plotis ir aukštis, siekiant pasiekti geriausius rezultatus prieš arba po danties implantavimo ar kitos stomatologinės intervencijos. Supratimas apie procedūrą, susijusias kainas ir svarbią informaciją padeda pacientams pasiruošti ir priimti informuotus sprendimus dėl savo burnos sveikatos. Taigi, prieš pradėdami procedūrą, svarbu pasitarti su patyrusiu stomatologu ir išsiaiškinti visas su juo susijusias detales.