Implantavimas

Savo pacientams grąžiname galimybę nevaržomai šypsotis, kalbėti ir valgyti – lyg su tikrais dantimis. Dantų implantai didina pasitikėjimą savimi ir visiškai panaikina diskomfortą burnoje.

Implantologija – labiausiai pažengusi ir sudėtingiausia odontologijos sritis. Mūsų specialistai nuolat kelia savo kvalifikaciją ir domisi rinkos naujovėmis, kad teiktų aukščiausios kokybės paslaugas.

Pacientams atliekame 2D panoraminę rentgenogramą, kuri padeda teisingai įvertinti žandikaulio būklę ir parinkti geriausią gydymo metodą. Atlikdami implantavimo procedūrą naudojame šveicariškus „Straumann“, vokiškus „Ankylos“ ir Pietų Korėjoje gaminamus „Megagen“ implantus. Jie pasižymi ilgaamžiškumu ir aukštu sėkmingų prigijimų santykiu.

Savo pacientams parodome, kaip tinkamai prižiūrėti burnos ertmę po operacijų. Prasta dantų priežiūra ir laiku neatliekama burnos higiena yra absoliučiai didžiausios nesėkmingo gydymo priežastys. Mūsų tikslas – laimingi klientai su sveikomis šypsenomis, todėl rūpinamės jais iki gydymo pabaigos ir toliau.

Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į Jums rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.