Dantų protezavimas

Protezuodami dantis savo klientams grąžiname tai, ko jie buvo netekę – nuoširdžią šypseną, pasitikėjimą savimi, galimybę kalbėti ir valgyti nejaučiant diskomforto. Mūsų naudojami šiuolaikiniai dantų protezai sukuria natūralių dantų įspūdį, yra tvirti ir atkuria prarasto danties funkcionalumą. Dantų protezų kokybę ir maksimalų estetinį grožį užtikrina Kaaune įsikūrusi antų technikų dantų laboratorija.

Prieš pradėdami gydymą, kiekvienam klientui sudarome individualų gydymo planą. Pristatome ir su juo aptariame visas alternatyvas, jų privalumus ir gydymo trukmę bei kainą.. Jei matome kad atvejis sudetingas, pasitelkiame kompiuterine tomografija kuri leidžia tiksliau įvertinti paciento būklę. Atvirai atsakome į visus klientų klausimus ir paprastai išaiškiname kylančius neaiškumus. Naudodami dantų implantus rekonstruojame dantis nešlifuodami gretimų dantų. Toks gydymas yra daug natūralesnis ir žmogaus organizmui biologiškai priimtinesnis.

Daugumos arba visų dantų netekusiems pacientams rekomenduojame įstatyti fiksuotus protezus ant implantų. Jie atrodo estetiškai, yra patogūs ir kramtydami pacientai jaučiasi kaip su savais dantimis. Šis gydymo būdas geriausiai patenkina pacientų lūkesčius.

Mūsų pacientams gaminame visų rūšių dantų protezus:

Fiksuotus:

  1. Tiltinius Dantų vainikėlius
  2. Ant implantų tvirtinamus protezus

Išimamus:

  1. Lanko atraminius
  2. Dantų plokšteles

Žinome, kokių protezų mūsų klientams reikia, ir specializuojamės jų gamyboje. Turime daug patirties, todėl mūsų gaminiai yra ilgaamžiai, funkcionalūs ir atitinka klientų poreikius bei galimybes.

Metalo keramikos protezai yra gaminami iš metalo ir padengiami porceliano sluoksniu. Jo spalvą kiekvienam pacientui parenkame individualiai, priderindami prie kitų dantų spalvos. Šios rūšies protezai atrodo estetiškai ir yra pigesni, tačiau neatrodo tokie natūralūs kaip protezai be metalo. Metalo keramikos protezais rekomenduojame protezuoti krūminius dantis ir dantis, kurių nesimato šypsantis.

Cirkonio oksido keramikos protezai yra labai tvirti ir pralaidūs šviesai. Jie atrodo itin natūralūs ir tik patyrusi akis atskirs, kurie dantys yra protezuoti. Žmogaus kūnas cirkonio oksido keramiką priima ir toleruoja labai gerai. Ji nesukelia dantenų dirginimo ir alergijos. Šią medžiagą rekomenduojame rinktis priekinių ir šoninių dantų protezams.

Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į Jums rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.