Dantų gydymas

Dantų gydymas padeda išsaugoti sveikus dantis, gražią šypseną ir išvengti chirurginės intervencijos. Naudodami kokybiškas medžiagas, efektyvius medikamentus bei moderniausius metodus išgydome dantis. Grąžiname jų funkciją ir atkuriame natūralų šypsenos grožį.

Dažniausia dantų liga – ėduonis. Jis progresuoja itin greitai, ardydamas sveikus danties audinius ir nesukeldamas skausmo. Į gydytoją odontologą kreipkitės iškart, kai pastebėsite pakitusią danties spalvą ir valgydami ar gerdami šaltus gėrimus jausite skausmą. Negydomas ėduonis išplinta į gilesnius danties audinius, pažeidžia dantų nervus ir sukelia periodontitą. Kuo gydymas ilgiau atidedamas, tuo labiau auga jo kaina ir laiko sąnaudos.

Norintiems džiaugtis sveikais dantimis ir gražia šypsena „Perladenta“ specialistai pataria pas odontologą apsilankyti bent du kartus per metus. Apsilankymų metu apžiūrėsime dantis, įvertinsime jų būklę ir atliksime profesionalią burnos higieną.

Padėsime Jums išsaugoti natūralų dantų grožį ir funkcines savybes. Odontologijos centre „Perladenta“ dantų plombavimą atliekame naudodami pažangiausias kompozitines medžiagas, todėl gydymo metu maksimaliai išsaugome sveikus danties audinius. Atkuriame natūralią dantų spalvą ir atstatome anatominę dantų formą.

Naudodami estetinio plombavimo technologijas mūsų patyrę ekspertai gali pakeisti Jūsų dantų formą ir spalvą. Po šios procedūros Jūsų dantys atrodys visiškai natūralūs. Jų skaidrumas, spalva ir paviršiaus tekstūra bus tokie pat kaip sveiko danties.

Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į Jums rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.