Breketai yra puikus būdas koreguoti dantų išsidėstymą ir pagerinti šypseną, tačiau jų įsigijimas gali būti brangus procesas. Daugelis ortodontų siūlo galimybę įsigyti breketų išsimokėtinai, kad pacientai galėtų padalinti gydymo išlaidas į mėnesines ar kitokias įmokas. Čia pateiksiu keletą svarbių aspektų, susijusių su breketų įsigijimu išsimokėtinai:

Odontologinių paslaugų kainynas

Pirminė konsultacija, gydymo plano sudarymas 6 eur
Dentalinė rentgeno nuotrauka 10 eur
Panoraminė, visų dantų nuotrauka 20 eur
Vietinis nuskausminimas 10 eur
Estetinis vieno danties plombavimas nuo  90-130 eur
Dantų balinimas kapomis 85 eur
Profesionali pilna burnos higiena (skaleriu + soda) 55 eur
Dantų padengimas fluoro laku (nujautrinimas) 16 eur
Vaikų burnos higiena 40 eur
Danties papuošalas 40 eur

 

1. Konsultacija su Ortodontu

Pirmas žingsnis įsigyjant breketus išsimokėtinai yra konsultacija su ortodontu. Gydytojas įvertins jūsų dantų būklę, nustatys poreikį dėl breketų ir parengs individualizuotą gydymo planą. Šioje konsultacijoje taip pat galėsite aptarti mokėjimo planus ir galimybes.

2. Mokėjimo Planas

Daugelis ortodontų siūlo skirtingus mokėjimo planus, kad būtų patenkinti skirtingi pacientų poreikiai. Tai gali būti mėnesinės įmokos, įnašai prieš gydymą ir t.t. Svarbu išsiaiškinti visus mokėjimo sąlygas ir pasirinkti planą, kuris geriausiai tinka jūsų finansinei situacijai.

3. Finansavimo Pasirinkimai

Kai konsultuojatės su ortodontu, galite paklausti apie įvairias finansavimo galimybes, įskaitant kreditines korteles, finansines institucijas, kurios teikia paskolas specifiniam medicininiam gydymui, arba tiesioginio finansavimo variantus per gydytojo biurą.

4. Draudimas

Patikrinkite savo draudimo planą, kad pažiūrėtumėte, ar jūsų draudimas dengia dalią ar visą breketų kainą. Kai kurie draudimo planai gali dengti dalį breketų išlaidų, todėl tai gali sumažinti jūsų išlaidas.

5. Sutaupymai ir Sveikatos Paskatos

Kai kurios ortodontų praktikos siūlo skirtingus mokėjimo planus, kuriuose taikomos nuolaidos ar specialūs pasiūlymai pacientams, kurie gali sumokėti visą sumą iš karto arba turėti daugiau nei vieną pacientą iš šeimos.

6. Pasirinkite Patikimą Ortodontą

Svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusį ortodontą, kuris supras jūsų poreikius ir padės rasti tinkamą mokėjimo planą. Patikrinti ortodontų atsiliepimus ir įvertinimus internete, taip pat galite paprašyti rekomendacijų iš draugų ar šeimos narių.

Breketai išsimokėtinai gali būti puiki galimybė gauti norimą dantų korekciją, neturintiems galimybės sumokėti visą sumą iš karto. Svarbu rasti tinkamą ortodontą ir mokėjimo planą, kuris atitiks jūsų finansinius poreikius ir leis jums pasiekti norimą rezultatą.